Reklama w internecie to przyszłość.

Tradycyjne modele reklamy w dzisiejszym świecie nie zdają egzaminu. Widzimy w internecie bardzo częstokroć zdjęcia, które w prześmiewczy sposób pokazują przedsiębiorców, którzy starają się reklamować swój produkt. Tradycyjne metody połączone z nieumiejętnością ich wykorzystywania dają opłakane skutki.

Wszyscy z niechęcią bierzemy rozdawane ulotki na ulicy po czym wyrzucamy je do kosza, nawet na nie nie spoglądając. Wszyscy także narzekamy na reklamy telewizyjne, które są nieciekawe, a dla wielu zbyt oderwane od rzeczywistości. Gdy pojawia się jednakże coś ciekawego, coś gdy konsument dostaje pewną wartość dodaną od przedsiębiorcy, jesteśmy w stanie przemyśleć zakup. Wszystko rozbija się o to, czy reklama jest znakomita. 
Ludzie nie lubią reklam. Uważają, że sami dużo lepiej wiedzą co jest im potrzebne. I bardzo w znaczącej liczbie przypadków tak jest. Marketing ma możliwość pełnić funkcję informacyjną, lecz nie wmawiać konsumentowi, że określony produkt jest mu niezbędny. Szafowanie takimi twierdzeniami może klienta odstraszać. Marketing powinna być także subtelna. O ile będzie atakowała człowieka na każdym kroku i nie będzie można jej uniknąć- nie będzie spełniała swojej funkcji. Będzie odbierana jako coś uciążliwego, a nie wartego sugestie. Polecam o tym pamiętać. Marketing powinna być także przyjazna dla klienta. Posiadać przyjazną i zachęcającą formę, nie być suchymi informacjami, bowiem człowiek uzna, że o ile chciałby mieć suche informacje, z łatwością znalazłby je w internecie. Polecam także skupić się na pewnej grupie docelowej, ponieważ to, co dla jednych będzie interesujące, dla innych będzie zupełnie niezrozumiałe, a nawet odstraszające. 
Zobacz również: http://www.sklepy24.pl/forum/jolantasawicka22-m145394.html.